машинобудівна академія

Останні новини

Студенти ДДМА здобули дипломи III ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Детальніше...

Студенти Академії взяли участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань (спеціальності) «Інформаційні технології», що відбувся 27–29 березня в Хмельницькому національному університеті. Із 77 поданих робіт було відібрано 19, серед яких і роботи наших студентів.

Ще одна перемога в скарбничці нашого спортсмена!

Легкоатлет із ДДМА Микита Кадацький (СМ16-1), кандидат у майстри спорту, 30 березня здобув «золото» на всеукраїнських змаганнях.

Студенти Академії – чемпіони України з тхеквандо!

Наші спортсмени, Андрій і Сергій Гарбари (ФКС-18-1), вдало виступили на чемпіонаті України з тхеквандо ВТФ, який відбувся в Харкові 20–24 березня. Змагання проходили у вікових категоріях: юнаки, кадети, юніори, молодь, дорослі й у не олімпійській програмі «пумсе».

У ДДМА відбулася першість України з чирлідингу

Цими днями ДДМА приймала першість України з чирлідингу, у рамках якої 25 березня в спортивній залі другого корпусу Академії відбулися Відкритий чемпіонат донецької області з чирлідингу та Першість шкільної ліги з чирлідингу Краматорська. У змаганнях узяли участь команди з Краматорська, Харкова, Дніпра, Києва. Усього 13 команд.

У ДДМА відбувся фінал Фестивалю соціальної реклами

В Академії відбувся фінал Відкритого молодіжного фестивалю соціальної реклами, ініціатором якого є Рада старшокласників міста Краматорська. Мета фестивалю – розповісти про проблеми, які хвилюють молодь, і привернути до них увагу широкої громадськості.